Nocleg

Otoczenie

Cennik

Drodzy Goście,

Z tej okazji prezentujemy nowo otwarty kompleks apartamentów Apartamenty Batimat.

Nasz mini kompleks apartamentów jest przeznaczony do wszystkich rodzajów odpoczynku turystów. Łącznie z relaksującą atmosferą oraz zapachami porannej kawy i morza na tarasie każdego z naszych apartamentów gdzie można zrelaksować się w promieniach słońca, nasz kompleks apartamentów oferuje szeroką gamę innych rodzajów wypoczynku aktywnego. Państwo mogą uprawiać pływanie, jogging ze zapachem drzew oliwnych i lawendy, jazdę na rowerze lub chodzić po górach w Parku Narodowym Paklenica znajdujący się tylko około 30 km od miejscowości.

Kompleks apartamentów Batimat oferuje 21 apartamenty, które są podzielone na duże (apartamenty typu 1) i małe (apartamenty typu 2). Istnieje również apartament dla osób niepełnosprawnych. Apartamenty są przeznaczone zarówno dla singli i par, jak i przyjaciół oraz rodzin z dziećmi. Nowe, luksusowe wnętrze zachwyca.

Kompleks apartamentów Batimat znajduje się w małej wiosce rybackiej Ljubač, znajdujące się 14 km na zachód od miasta Zadar i 30 km na wschód od wyspy - miasta Pag. We wiosce są dwa małe sklepy oraz dwie restauracje/pizzerie. W miejscowości Ljubač sprzedawane są sezonowe owoce i warzywa domowe zbierane bezpośrednio z pól oraz oliwy z oliwek.

Miasto Ljubač ma niewielki port, w którym są przywiązane Powerboats i kajaki Apartamentów Batimat, które można łatwo wynająć. Miasto Ljubač jest dobrze połączone z centrum miasta Zadar, do którego jazda drogą trwa 15 minut, a do lotniska Zemunik 30 minut. W Zadarze można brać udział w różnych wydarzeniach, koncertach plenerowych oraz bawić się we wiele klubach i restauracjach.

I pod koniec, Batimat Apartamenty zbudowane są żeby Państwo czuło się przyjemnie zamieszkując w nich. Mamy nadzieje, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w naszych apartamentach oraz że Państwo do nas wrócą ponownie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Kontynuując korzystanie ze strony, akceptujesz warunki użytkowania i Politykę prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJE

Ljubač

Ljubač jest mała wioska rybacka, która liczy 475 mieszkańców.

Więcej...

Lokalizacja

Znajdujemy się w południowej części gminy Ražanac należącego do Województwa Zadarskiego.

Więcej...

Pogoda

Państwo mogą sprawdzić, jaką pogodę można oczekiwać w pięknej miejscowości Ljubač.

Więcej...

Blisko

Batimat Apartamenty położone są 14 km Zadaru i 30 km od wyspy Pag.

Więcej...